Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar
КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar
КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar

КОЖНИ ЧЕВЛИ-Paar

350 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црни.кожа

3
0

Многу удобни, квалитетни и сочувани, купени од Пеко.

Додадено: 8.2.2017 Прегледи: 413

bettylo

4
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

3