Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Чизми црни женски
Чизми црни женски
Чизми црни женски Чизми црни женски Чизми црни женски

Чизми црни женски

2000 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црни кожени нови

2
0

Црни чизми, кожени од Пеко, речиси некористени, 38 број.

Додадено: 11.11.2012 Прегледи: 2050

sanizi

1
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0