Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Чевли -кожни
Чевли -кожни
Чевли -кожни Чевли -кожни Чевли -кожни Чевли -кожни

Чевли -кожни

400 МКД

Големина: 37

Бренд: биана

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кафени 37

0
0

Купени се од Биана, доста сочувани. Кафена боја

Додадено: 13.2.2017 Прегледи: 151

bettylo

4
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3