Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kozni cizmicki
Kozni cizmicki
Kozni cizmicki Kozni cizmicki

Kozni cizmicki

800 МКД

Големина: 38

Бренд: neznam

Град: Скопје

Материјали: prirodna koza

Ознаки: nz

1
0

Kozni cizmicki malku noseni. Nemaat nikakvi oshtetuvanja

Додадено: 16.3.2017 Прегледи: 190

Katerina1234567

39
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

18