Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

200 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: кожни

Ознаки: xx

4
0

Убави кожни чизми малку се оштетени не се нови затоа се со таа цена

Додадено: 2.4.2017 Прегледи: 232

IvanaLozanova

1
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0