Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Детски патики бр.22
Детски патики бр.22
Детски патики бр.22 Детски патики бр.22 Детски патики бр.22

Детски патики бр.22

550 МКД

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: платно,кожа

Ознаки: adidas

0
0

Патичињата се како нови.Многу лесни ,меки и удобни.Облечени се само еднаш.Преубави,лесни и удобни.Многу добар модел за деца.

Додадено: 3.5.2017 Прегледи: 456

AleksandraMila

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

38