Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Со ременче НОВО!! Летни сандалки
НОВО!! Летни сандалки
НОВО!! Летни сандалки НОВО!! Летни сандалки НОВО!! Летни сандалки

НОВО!! Летни сандалки

300 МКД

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црни бели соременче сандали

0
0

Летни сандалки со мала штикла и ременче, купени ми се од Бугарија, скроз нови со етикета. Црна и бела боја. Бројчето е 41.

Додадено: 15.5.2017 Прегледи: 254

Oliveramegi

12
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

40