Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизмички
Чизмички Чизмички Чизмички Чизмички

Чизмички

1500 МКД

Големина: 39

Бренд: perla shoes

Град: Скопје

Материјали: превртенакожа

Ознаки: крем

5
1

Носени еднаш во прилог имате слика од долниот дел на ѓонот. Купени од perla shoes 2490 ден. тоа може и да го дознаете и со праќање од слика на нивната страна и да дознаете која цена биле. Ги продавам бидејќи ми се големи мислев дека со подебела чорапа ќе ми се ок но сепак ми се големи. Врвките можете да си ги врзете на повеќе начини ова е само еден од нив. Кој е заинтересирам може да ме контактира. За цената има можност и за договор.

Додадено: 17.5.2017 Прегледи: 667

TamieS

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0