Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сандали
Сандали Сандали Сандали

Сандали

300 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: златни

0
0

Златни сандали носени се земени се 1200 али ги давам за 300 ден бидејќи се носени

Додадено: 17.5.2017 Прегледи: 129

TamieS

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0