Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Orginal patiki Nike
Orginal patiki Nike
Orginal patiki Nike Orginal patiki Nike Orginal patiki Nike

Orginal patiki Nike

2000 МКД

Бренд: nike air max

Град: Скопје

Материјали: beli kozni

Ознаки: air max

0
0

Orginal Nike Air Max patiki, broj 38,5. Obleceni 2-3 pati, kako novi se. Se prdavaat, bez zamena.

Додадено: 21.5.2017 Прегледи: 255

BICKA-PUCI

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0