Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmicki
Kozni cizmicki Kozni cizmicki Kozni cizmicki

Kozni cizmicki

900 МКД

Големина: 38

Бренд: smiki

Град: Дебар

Материјали: kozha cista

Ознаки: koza kafeavo cizmicki

1
0

Obleceni se 2-3 pati. Imam mnogu obuvki i nosto Ne mi e noseno kako sto treba. Cista koza mnogu komotni.

Додадено: 24.5.2017 Прегледи: 225

Jennche

18
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

7