Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Акција кожни чевли
Акција кожни чевли
Акција кожни чевли Акција кожни чевли

Акција кожни чевли

350 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кафени темно

0
0

Чевли супер сочувани, пишува бр 37 одговара бр 38 удобни стсбилна ниска штикла

Додадено: 3.6.2017 Прегледи: 429

miratae123

18
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

54