Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ролери
Ролери Ролери Ролери Ролери

Ролери

1900 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: ролери 37

4
0

Ролерите се скоро нови малку се користени, купени се од Орка спорт.

Додадено: 7.6.2017 Прегледи: 261

bettylo

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

2