Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли
CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли
CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли

CAVALLI оригинал кожени лак црни чевли

8000 МКД

Големина: 41

Бренд: cavalli

Град: Куманово

Материјали: 100%кожа

Ознаки: kozeni original кожа кожени штикли

4
3

ОРИГИНАЛ Just Cavalli штикли!!! 100% кожа, црни лаковани со штикла, детали и лого во златна боја. Купени се во Грција на попуст 256,90 Еур, од 467 еур. Made in Italy Висина на преден дел 1,5см Висина на штикла 11см Носени се 4-5 пати, одлично сочувани.

Додадено: 8.6.2017 Прегледи: 788

Gagilina

39
0

Членот го следат

77

Членот ги следи

4