Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали MISS SIXTY оригинал црни сандали
MISS SIXTY оригинал црни сандали
MISS SIXTY оригинал црни сандали MISS SIXTY оригинал црни сандали MISS SIXTY оригинал црни сандали MISS SIXTY оригинал црни сандали MISS SIXTY оригинал црни сандали

MISS SIXTY оригинал црни сандали

4000 МКД

Големина: 40

Бренд: miss sixty

Град: Куманово

Материјали: 100%кожа

Ознаки: kozeni sandali koza original оригинал

0
0

ОРИГИНАЛ MISS SIXTY сандали!!! Купени се во Грција на попуст 107,30 Еур од 165 Еур. Made in Italy Носени се неколку пати но сепак се во одлична состојба. Висина на штикла 12см.

Додадено: 8.6.2017 Прегледи: 365

Gagilina

39
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

4