Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Штикли, облечени само еднаш
Штикли, облечени само еднаш
Штикли, облечени само еднаш Штикли, облечени само еднаш Штикли, облечени само еднаш Штикли, облечени само еднаш

Штикли, облечени само еднаш

500 МКД

Големина: 39

Град: Велес

Материјали: еко-кожа

Ознаки: штикли

3
0

Број 39. Високи се 10,5 cm, лесни и удобни. Штиклите ги имам купено 2000 ден., ги имам носено само еднаш и ги продавам бидејќи повеќе не можам да ги носам поради здраствени причини.

Додадено: 26.7.2017 Прегледи: 329

Dushiccca

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

8