Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Patiki Kappa br.37/8
Patiki Kappa br.37/8
Patiki Kappa br.37/8 Patiki Kappa br.37/8

Patiki Kappa br.37/8

399 МКД

Град: Кочани

Материјали: nz

Ознаки: kappa sivi 37/38 patiki

2
0

Patiki brend Kappa br.37/8 so memori gjon Socuvani,no imaat nedostatok poradi negrizlivo oblekuvanje e prokinat vnatresniot del na platnoto(sl.2).Zatoa e i ovaa cena.Sepak moze da se nosat uste mnogu bidejki se originalen brend. Nadvoresno se bez nedotatok. Razmena ne.

Додадено: 27.7.2017 Прегледи: 443

garderoba5

175
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

80