Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Балетанки НАМАЛЕНИ НА 200
Балетанки НАМАЛЕНИ НА 200
Балетанки НАМАЛЕНИ НА 200 Балетанки НАМАЛЕНИ НА 200 Балетанки НАМАЛЕНИ НА 200

Балетанки НАМАЛЕНИ НА 200

200 МКД

Големина: 36

Бренд: il camino

Град: Скопје

Материјали: metal

Ознаки: baletanki rozevo pink

2
0

Шеќер, бледа розева боја балетанки бројче 36.Носени се неколку пати.Имаат гребатинка како на 3та слика.Можете да ги комбинирате во секоја летна,пролетна или есенска комбинација.

Додадено: 5.8.2017 Прегледи: 159

tropicana74

3
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

20