Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Sandali na puna peta 36ka
Sandali na puna peta 36ka
Sandali na puna peta 36ka Sandali na puna peta 36ka

Sandali na puna peta 36ka

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: plisani

Ознаки: novi

1
0

Plisani sandali za sekoja prigoda. Noseni samo po doma

Додадено: 19.8.2017 Прегледи: 244

KaterinaBorovic

4
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

85