Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Prodavam
Prodavam

Prodavam

1200 МКД

Големина: 39

Бренд: #

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: nrma

5
0

Prekrasni novi vo kutija zlatni sandali so peta od pluta,lesni,mnogu udobni,so niv podarok zlaten remen!

Додадено: 9.9.2017 Прегледи: 280

italy84

4
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

55