Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Kozni rozevi patiki od koton
Kozni rozevi patiki od koton
Kozni rozevi patiki od koton Kozni rozevi patiki od koton Kozni rozevi patiki od koton Kozni rozevi patiki od koton Kozni rozevi patiki od koton

Kozni rozevi patiki od koton

400 МКД

Големина: 36

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: koton rozevi patiki

2
0

Minimalno se noseni. Nitu se odlepeni, nitu osteteni, Se gleda na slikite. Izraboteni se od prevrtena koza. Kupeni se za 1000 den(ama mislam na popust bea tolku).

Додадено: 15.9.2017 Прегледи: 878

TijanaSt

8
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0