Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Chevingnon Штикли
Chevingnon Штикли
Chevingnon Штикли Chevingnon Штикли Chevingnon Штикли Chevingnon Штикли

Chevingnon Штикли

2000 МКД

Големина: 37

Бренд: altimarea

Град: Скопје

Материјали: кожа вештачка

Ознаки: ново штикли шевињон

14
0

Скроз нови штикли купени се 100 евра од Шевињон, не се воопшто носени. Ме можам да одам на штикли и така останаа. Цената е фиксна и молам без размени. Штиклите ги имаше до пред некое време во продавниците во CIty mall И гтц, можеби ги има уште.

Додадено: 21.9.2017 Прегледи: 588

CocoChanel

90
1

Членот го следат

294

Членот ги следи

37