Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли
НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли
НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли

НАМАЛЕНИЕ!!! Сини Zara штикли

700 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: кожни кожа leather

Ознаки: сини zara кожа плави штикли

7
0

НОВО!!! Уживајте во топлите денови во овие прекрасни Zara штикли/сандали за секоја шик девојка! Во одлична состојба, носени 2 пати. Прилагодливи се на секоја нога.

Додадено: 5.10.2017 Прегледи: 414

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40