Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Интересни патики
Интересни патики
Интересни патики Интересни патики Интересни патики Интересни патики

Интересни патики

480 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: sky

Ознаки: светли патики розеви

6
0

Бидете најуникатни со овие baby rose патики со интересни реси. Број 38, носени се 2-3 пати. Ресите се вадат, така што добивате два вида на патики во еден модел. Побрзајте

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 307

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40