Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Nike патики
Nike патики
Nike патики Nike патики Nike патики Nike патики

Nike патики

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: платнени

Ознаки: патики nike морнарски

8
0

Интересни патики во кои ќе бидете шик и уникатни а истовремено удобни. Носени се неколку пати, во одлична состојба. Ве очекувам

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 441

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40