Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Намалени Чизми на платформа
Намалени Чизми на платформа
Намалени Чизми на платформа Намалени Чизми на платформа Намалени Чизми на платформа Намалени Чизми на платформа

Намалени Чизми на платформа

200 МКД

Големина: 40

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: нови

3
0

Нови потполно бр 40. Превртена кожа и на висока платформа

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 187

филипче

101
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

7