Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi

Novi cizmi

800 МКД

Големина: 40

Бренд: tendenz

Град: Битола

Материјали: eko koza zmiska

Ознаки: novo

0
0

Novi so etiketa ne se ic obleceni so kvalitetna guma vnatre celi so volna odgovRat na 39 i 40 preubaj

Додадено: 30.10.2017 Прегледи: 292

marina11

5
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

111