Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Topshop кожни гладијаторки намалени
Topshop кожни гладијаторки намалени
Topshop кожни гладијаторки намалени Topshop кожни гладијаторки намалени Topshop кожни гладијаторки намалени

Topshop кожни гладијаторки намалени

400 МКД

Големина: 39

Бренд: topshop

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: sandali kozni

13
0

Кожни гладијаторки изработени во Индија.

Додадено: 31.10.2017 Прегледи: 1020

Jovana123

7
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

41