Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Црни чизми
Црни чизми
Црни чизми Црни чизми

Црни чизми

300 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: велур

Ознаки: чизми,црни

6
0

Продавам преубави црни чизми,немаат никаква маана. Одговараат на број 37-38. Ги продавам затоа што ми се тесни.

Додадено: 3.11.2017 Прегледи: 443

Malena87

72
1

Членот го следат

89

Членот ги следи

153