Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Sportski cizmi Timberland
Sportski cizmi Timberland
Sportski cizmi Timberland

Sportski cizmi Timberland

1900 МКД

Големина: 37

Бренд: timberland

Град: Скопје

Материјали: prevrtena krzno koza

Ознаки: timberland

5
0

Cizmi Timberland, ne se noseni nitu ednas, mnogu se udobni, vnatre se so krzno. Cena 1900 denari, kupeni se 7990 denari.

Додадено: 6.11.2017 Прегледи: 1782

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

86

Членот ги следи

0