Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Жолти со заоблем шпиц чевли
Жолти со заоблем шпиц чевли
Жолти со заоблем шпиц чевли

Жолти со заоблем шпиц чевли

500 МКД

Големина: 38

Бренд: бершка

Град: Скопје

Материјали: кожа превртена

Ознаки: бершка

3
0

Бледо жолта боја чевли, удобни се, штиклата ми е околу 8 сантиметри. Екстра цена од 500 денари. 078330944

Додадено: 7.11.2017 Прегледи: 181

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

0