Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Miss Sixty cizmi
Miss Sixty cizmi

Miss Sixty cizmi

2000 МКД

Големина: 38

Бренд: miss 60

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: miss60 kozni novi cizmi camel

8
0

Original cizmicki na Miss 60, cista koza, na stikla,vo perfektna sostojba! Kupeni 150 evra

Додадено: 15.11.2017 Прегледи: 569

BeFunky

1
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

0