Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички kako novi lesni i udobni
kako novi lesni i udobni
kako novi lesni i udobni kako novi lesni i udobni

kako novi lesni i udobni

300 МКД

Големина: 35

Бренд: ..

Град: Охрид

Материјали: ..

Ознаки: ...

0
0

Obleceni dva pati kako novi.Vnatresno se kako so volna i udobni za nosenje.Po minimalna cena.Bez razmeni

Додадено: 26.11.2017 Прегледи: 148

cece87

63
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

131