Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Cizmicki na stikla
Cizmicki na  stikla
Cizmicki na  stikla Cizmicki na  stikla

Cizmicki na stikla

500 МКД

Големина: 40

Град: Охрид

Материјали: ***

Ознаки: ***

1
0

Br40, kafeava(kamel) boja, nekolku pati noseni, cena 500den

Додадено: 15.12.2017 Прегледи: 87

Daisy77

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

9