Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi

Novi cizmi

500 МКД

Големина: 38

Бренд: .

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: novi

0
0

Se prodavaat cizmi pogodni za zima ednas do dva pati obleceni, nemozam da gi nosam poradi pogresen broj. Za ozbilni mozeme da se dogovorime za cenata.

Додадено: 8.1.2018 Прегледи: 225

Anaa..m

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0