Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Балетанки
Балетанки Балетанки Балетанки Балетанки

Балетанки

450 МКД

Големина: 36

Бренд: london rebel

Град: Кочани

Материјали: pu upper

Ознаки: stripe point flat

1
0

Продавам балетанки нови,неносени.Купени се преку интернет од Англија .Мене ми се мали.Лични средби само со пробување во Кочани и Штип.

Додадено: 13.1.2018 Прегледи: 186

Love1000

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0