Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени BIANA кожни чевли
BIANA кожни чевли
BIANA кожни чевли BIANA кожни чевли BIANA кожни чевли

BIANA кожни чевли

300 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: чиста кожа

Ознаки: biana чиста koza кожа чевли

0
0

Преудобни КОЖНИ чевли од BIANA. Однадвор се топ зачувани, од внатрешната страна се само малку излитени од носењето. *** ЗА СЕКОИ КУПЕНИ ПРОИЗВОДИ НАД 1500ден. ИМАТЕ 20% ПОПУСТ **СО СЕКОЈ КУПЕН ПРОИЗВОД СЛЕДУВА ПОКЛОН! *НЕ ПРАВАМ РАЗМЕНА!

Додадено: 3.2.2018 Прегледи: 201

Creativa

4
1

Членот го следат

11

Членот ги следи

2