Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Кожни чизмички
Кожни чизмички
Кожни чизмички Кожни чизмички Кожни чизмички

Кожни чизмички

700 МКД

Големина: 38

Бренд: страдивариус

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожа чизми чизмички

3
0

Убави кожни чизмички купени од Страдивариус. Вистинска превртена кожа, светло кафеава боја.

Додадено: 25.2.2018 Прегледи: 97

Ivarasprodazba

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1