Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Рамни кожени
Рамни кожени
Рамни кожени Рамни кожени Рамни кожени

Рамни кожени

150 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: кожа

Ознаки: окер

0
0

Рамни кожени, камел боја, со рамна жила одоздола, носени напрет се малку кај прстите дрпнати, на првата слика се гледа, но не се познава многу, друг недостаток немаат-брендирани

Додадено: 19.3.2018 Прегледи: 161

VioletaS

208
0

Членот го следат

119

Членот ги следи

7