Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
САЛОНКИ
САЛОНКИ САЛОНКИ САЛОНКИ

САЛОНКИ

350 МКД

Големина: 40

Бренд: donna cristina

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: мммм

1
0

Продавам салонки два пати облечени удобни за свечани прилики, кожени "Donna Cristina" мозе да се пробаат, поволна цена.

Додадено: 19.3.2018 Прегледи: 321

BiljanaJovanosk

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

70