Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови 38,5
Нови 38,5 Нови 38,5 Нови 38,5

Нови 38,5

200 МКД

Големина: 39

Град: Прилеп

Материјали: антилоп

Ознаки: чоколадни

0
0

Чевли-сандали во прекрасна кафеаво-чоколадна боја, со ремчина и со рамна пета, малку поткрената. Нови се не се облечени ниту еднаш само се пробани-имам слични скоро исти и затоа овие одат на продажба. Величината е 38,5-39

Додадено: 4.4.2018 Прегледи: 91

VioletaS

183
0

Членот го следат

100

Членот ги следи

7