Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cevli
Cevli Cevli Cevli

Cevli

400 МКД

Големина: 36

Бренд: ..

Град: Струмица

Материјали: lakovani

Ознаки: ....

5
0

Noseni dva pati mo sum si go utnala brojot,kako novi. Praska boja 36ti broj.

Додадено: 9.4.2018 Прегледи: 416

IvanaArizanova

0
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

6