Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Нови во кутија
Нови во кутија
Нови во кутија Нови во кутија Нови во кутија Нови во кутија Нови во кутија

Нови во кутија

500 МКД

Големина: 39

Град: Прилеп

Материјали: друго кожа

Ознаки: кафено црно

1
0

Нови неносени елегантни во двете најчесто употребувани бои црно-кафеава мислам дека се кожни имаат знак за кожа

Додадено: 16.4.2018 Прегледи: 124

VioletaS

187
0

Членот го следат

103

Членот ги следи

7