Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Виктор шевињон нови
Виктор шевињон нови
Виктор шевињон нови Виктор шевињон нови Виктор шевињон нови Виктор шевињон нови

Виктор шевињон нови

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: victor shevignon

Град: Скопје

Материјали: plis koza

Ознаки: novi brend

0
0

Glanc novi,ne se obleceni nitu ednas.. Kako plishani so topcinja,epten fraerski,klasa kvalitet,se oseka na noga

Додадено: 17.4.2018 Прегледи: 310

Karamiha

100
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

22