Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики

Патики

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: платнени

Ознаки: жолто-бели мрежа платно лесни

0
0

Патики Lining, лесни летни мрежасти, носени но сочувани.

Додадено: 21.4.2018 Прегледи: 43

nadika

7
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

4