Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kopacki 43
Kopacki 43 Kopacki 43

Kopacki 43

800 МКД

Големина: 43

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kopa ki

0
0

Original adidas kopacki, kupeni od fan shopot na FC Barcelona na KampNou. super socuvani.

Додадено: 25.4.2018 Прегледи: 213

jasminaavramosk

34
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

7