Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Geox kozni cevli
Geox kozni cevli
Geox kozni cevli Geox kozni cevli Geox kozni cevli Geox kozni cevli

Geox kozni cevli

800 МКД

Големина: 36

Бренд: geox

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Geox kozni cevli na malo stiklice, krem boja. Vo odlicna sostojba kako novi. Broj 36 malku pogolem kalap odgovaraat i na 37 Cena 800 den

Додадено: 27.4.2018 Прегледи: 178

MaliotPrinc

72
3

Членот го следат

90

Членот ги следи

0