Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plavi konduri
Plavi konduri Plavi konduri Plavi konduri Plavi konduri

Plavi konduri

500 МКД

Големина: 38

Бренд: ////

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: konduri

4
0

Konduri vo intenzivna plava boja,platneni,mnogu malku podignati na mala stiklicka. Ednas noseni,kupeni neodamna od GTC. Cena fiksna,bez razmeni.

Додадено: 11.5.2018 Прегледи: 243

RebeccA123

33
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

0