Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Кожени 41
Кожени 41
Кожени 41 Кожени 41 Кожени 41

Кожени 41

600 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: кожа

Ознаки: камел

1
0

Одговараат на 40-41 заради моделот се прилагодливи на двата броја, нови 100%кожа

Додадено: 12.5.2018 Прегледи: 93

VioletaS

181
0

Членот го следат

99

Членот ги следи

6