Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Штикли
Штикли Штикли Штикли

Штикли

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: кожа превртена

Ознаки: штикли

5
1

Носени неколку саати на една свадба. Ги продавам поради тоа што не ми се погоди бројот. Купени 1400 ги продавам за 600 денари. Многу се убави. Делот за стапалото им е мек, и многу пријатен за носење.

Додадено: 13.5.2018 Прегледи: 263

fashiondiva

31
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

15